Make a reservation
Full Name
Email
Telephone
Adults
Children
Rooms
Check-in date
Check-out date

Human Control: 7 + 7 =


Pozicioni gjeografik

Natyral Razma Resort ndodhet ne Razem, 40km nga qyteti i Shkodrės.
Pozicionohet nė zemėr tė Alpeve Shqiptare, 50km nga Thethi ne Veri-Lindje, 100km nga Vermoshi nė Veri-Perėndim,30 km nga Liqeni i Shkodrės nė Jug- Perėndim, 70km nga deti Adriatik (Velipojė) nė Jug-Lindje.
Distancat nga pikat doganore tokėsore : Han i Hotit - Razėm 38km, Muriqan -Razėm 43km, Pika kufitare e Vermoshit (dalja nė Plavė)-Razėm 106 km.
Distancat nga Aeroportet: Aeroporti i Podgoricės-Razėm 50km.
Aeroporti i Tiranės "Nėnė Tereza" - Razėm 120 km.
Razma ndodhet nė lartėsinė 1022m mbi nivelin e detit dhe zona njihet pėr klimėn mesdhetare-kontinentale dhe mikro-klimėn me vlerat kuratine tė saj.
E shpallur zonė turistike qė nė vitin 1935, nga Mbreti Zog, pikėrisht pėr veēoritė klimaterike tė zonės

Pse ne Razem ?

Nė Pishinėn e mbyllur “Mrizi i Zanave”, me asistence falas pėr fėmijėt, Natyral razma Resort ju ben te ndjeni shijen e plazhit nė cdo stinė tė vitit. Sauna dhe salla fitness ju shoqėrojnė gjatė gjithė kohės

Akomodimi

Restoranti “Fiolla” dhe bari “Luleborė” nė ambientet e brendshme tė hotelit, bėjnė tė kaloni njė kohė mes sė djeshmes, sė sotmes dhe tė nesermes, nė njė ndėrthurje mes drurit, gurit dhe hekurit